Apartamentowiec Stettiner Residence to nowoczesny, stylowy i komfortowy budynek położony w ścisłym centrum miasta. Skłąda z sześciu kondygnacji naziemnych oraz dwóch zlokalizowanych poniżej poziomu terenu, podzielonych na 4 funkcjonalne części:

  • Część usługowo-mieszkalna zlokalizowana na parterze budynku, składa się z restauracji, lokali usługowych z możliwością bezpośredniego wejścia od ulicy Janosika oraz trzech mieszkań z dużymi tarasami.
  • Piętro pierwsze, drugie oraz trzecie to cześć mieszkalna podzielona na 57 lokali o powierzchni od 26 m2 do 64 m2 ( od jednego do trzech pokoi).
  • Dwie ostatnie kondygnacje, czwarta i piąta, to apartamenty o podwyższonym standardzie o powierzchni użytkowej od 50 m2 do 95 m2. Apartamenty wyposażone są w podgrzewane podłogi z możliwością zamontowania klimatyzacji. Na dachu budynku istnieje możliwość dowolnej aranżacji tarasów np. pod siłownię, jacuzzi.
  • Kondygnacja -1, -2 to część garażowa posiadająca 67 miejsc garażowych i postojowych z możliwością wyposażenia w instalacje ładowarek samochodów elektrycznych. W budynku znajdować się będzie 19 komórek lokatorskich. Na poziomie -2 zlokalizowana będzie myjnia samochodowa.

Obiekt posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym możliwość wjazdu windą bezpośrednio ze swojego garażu do apartamentu. Całość jest połączona wspólną komunikacją w postaci reprezentacyjnego holu, korytarzy, dwóch klatek schodowych. Budynek będzie obsługiwany przez trzy szybkobieżne windy: dwie wewnętrzne oraz jedną w pełni przeszkoloną windę elewacyjną, z której podczas korzystania będzie można podziwiać najbliższe otoczenie apartamentowca

więcej informacji o Inwestycji na:
www.stettiner.biz/oferta-residence.html


BIURO SPRZEDAŻY
Plac Kilińskiego 3, Szczecin

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8.00 – 16.00

kontakt@stettiner.biz
887 662 204